Lisař/ka / Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

FirmaUrdiamant, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 27 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt: emailem, telefonicky od 7-15 hodin

Náplň práce:
Příprava výrobků na lisování dle technologického postupu
Obsluha lisu
Manipulace i s těžkými břemeny nad 15 kg
- Nad základní mzdu: příplatek 9 Kč/hod za odpolední práci
příplatek 25% za práci přesčas, 50% za práci v sobotu
- Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- Vzdělání: SOU/SŠ - technické zaměření
- Znalost čtení technické dokumentace
- Manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost
- Dobrý zdravotní stav
- Praxe výhodou
- Pracovní doba: PO-PÁ ranní směna 6-14 hod, odpolední směna 14-22 hod

Zaměstnanecké výhody:
firemní pracovní oděv a obuv + praní pracovního oblečení, klimatizované pracoviště, odměny při životním a pracovním jubileu, příspěvek na dětskou rekreaci pro děti zaměstnanců, příspěvek na podporu zdraví (bazén, masáže, cvičení..), příspěvek na kontaktní čočky nebo dioptrické brýle, pracovní volno nad rámec zákona (svatba, narození dítěte, stěhování, úmrtí), odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, zvýhodněný mobilní tarif, očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dolnostudénská 715/3, Šumperk, 78701, Česko
mzda, plat (hrubý):od 27 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 4 dny navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na stravu, podporu zdraví

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Urdiamant, s.r.o., IČ: 25858653
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Drozdová, personalistka
telefon:583366522
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Urdiamant u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 27 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 4 dny navíc, Jiné výhody: příspěvek na stravu, podporu zdraví, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Dolnostudénská 715/3, Šumperk, 78701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 30. 09. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.